Elite Screens 120" Fixed Frame Projector Screen 16:9, 4K/8K UHD CineWhite UHD-B, ISF Certified, UST/Short/Standard Compatible, SB120WH2
Shipping calculated at checkout.
Click Here to Order on Amazon
Brand: Elite Screens
Color: Cinewhite
Features:
  • Premium Build & Quality Materials – Features a 120-inch (16:9) fixed frame design with view size 58.7" H x 104.7" W and overall size 63.4" H x 109.4" W x 1.6" D. The 2.75" aluminum frame is wrapped in plush black velvet to absorb overshoot and boost image contrast.